Par praktisko semināru "Metožu karuselis"

Praktiskais seminārs skolotājiem, jaunatnes darbiniekiem, apmācītājiem un citiem interesentiem, kurā būs iespējams iepazīties ar vairāk nekā 20 dažādām neformālās izglītības metodēm un to izmantošanu mācību procesā.

     Visas dienas garumā notiek lekcijas un praktiskas metožu apgūšanas un izspēlēšanas darbnīcas, kuru laikā var dzirdēt metožu autoru ieteikumus un idejas par metožu izmantošanu. 2018.gada laikā notikuši jau pieci praktiskie semināri, savukārt 2019.gadā pirmajā pusgadā vēl 3 semināri, un atsaucība aizvien pieaug.

    Saņemam ļoti labas atsauksmes no apmeklētājiem un esam priecīgi, ka varam dot ļoti praktiskus rīkus ikdienas darbam skolotājiem, biznesa apmācītājiem, karjeras konsultantiem, jaunatnes darbiniekiem, psihologiem, personāla speciālistiem, uzņēmumu vadītājiem, kā arī sociāliem darbiniekiem, u.c.Pasākumu organizē "Stāstu stāstiem izstāstīju"* sadarbībā ar "Tavas metodes". Praktiskā semināra programma ir licencēta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā un par apmeklējumu dalībniekiem tiks izsniegtas apliecības.

Par semināru vairāk var uzzināt sekojot mūsu Facebook lapai - Stāstu stāstiem izstāstīju

Ja ir papildu jautājumi, droši rakstiet mums uz: stastustastiem@gmail.com

 .