Mūsu enerģiskā un pozitīvā semināru vadītāju un apmācītāju komanda katru gadu sadarbojas ar daudzām skolām un uzņēmumiem, lai iepazīstinātu gan ar mūsu radītajām metodēm, gan pārrunātu aktuālos jautājumus. Katrs mūsu seminārs ir pozitīvs un lietderīgs piedzīvojums, kurā patīkamā gaisotnē tiek gūta iedvesma un zināšanas!

Komunikācija, saliedēšana, personīgā pilnveide, neformālās izglītības metodes, spēles veida pieejas izmantošana mācību procesā un komandas sadarbības procesā- tās ir dažas tēmas, kuras aplūkojam mūsu semināros. Katrs apmācītājs ir piedalījies metožu izstrādē tepat Latvijā vai starptautiskos projektos un labprāt dalīsies ar savu pieredzi un zināšanām.

Ginta Salmiņa

Apmācību vadītāja, "Stāstu stāstiem izstāstīju" un citu spēles veida metodiku izstrādātāja, "Baltijas Reģionālā fonda" dibinātāja un vadītāja.

Rada un vada vietēja un starptautiska mēroga projektus neformālās izglītības metožu izstrādei un jauniešu attīstībai. Apmācībās aktīvi izmanto materiālus no savas spēļu kolekcijas, kurā ir vairāk kā 100 spēles latviešu, angļu un krievu valodās.

Zane Veinberga 

Mg.Psych, apmācību vadītāja, psiholoģe, "Stāstu stāstiem izstāstīju" un citu spēles veida metodiku izstrādātāja.

Kopš 2008. gada vada apmācības un  sniedz konsultācijas  uzņēmumos, realizē sociāli nozīmīgus projekt

us, kā arī izstrādā metodikas un uzstājās konferencēs visā Latvijā.

Vada apmācības latviešu, angļu vai krievu valodā.

Nataļja Gudakovska

Apmācību vadītāja, koučs, topošā psiholoģe un izglītības spēļu izstrādātāja.
Vairāku gadu pieredze apmācību izstrādē un vadībā, kā arī starpkultūru un sociāli nozīmīgu projektu ieviešanā starptautiskajās un vietējās organizācijās Latvijā, Eiropā un Centrālāzijā. 

Apmācības vada latviešu, angļu un krievu valodā.

Līga Siliņa

Apmācību vadītāja, Jauniešu studijas "BaMbuss" vadītāja, 

nodibinājuma "Baltijas Reģionālais fonds" projektu koordinatore
 
Vairāku gadu pieredze jaunatnes darbā, vadot apmācības jauniešiem un jaunatnes darbiniekiem, ikdienā vadot jauniešu studijas darbu un iedvesmojot jauniešus īstenot savas idejas un attīstīt prasmes, kā arī organizējot un koordinējot dažādus vietēja un starptautiska līmeņa projektus.

Apmācības vada latviešu, angļu un krievu valodā.


 .