Korporatīvās dāvanas

Daudzi uzņēmumi izvēlas "Stāstu stāstiem izstāstīju" kā lielisku korporatīvo dāvanu saviem darbiniekiem, sadarbības partneriem un klientiem. Jo spēle ir lielisks izklaides veids viesībās, ģimenes lokā un pavadot brīvo laiku draugu lokā. Tāpat dāvana ir praktisks palīgs personāla speciālistiem atlases procesā, komandas saliedešanā un neformālu pasākumu vadīšanā.

Spēles autores vada arī dažāda veida seminārus un praktiskas darbnīcas iekļaujot spēles "Stāstu stāstiem izstāstīju" izmantošanu un apvienojot to ar dažādām uzņēmumu kolektīviem aktuālām tēmām: komunikācija, saliedēšana, uzticēšanās, tolerances veicināšana, personības attīstīšana.

Ņemot vērā, ka spēle ir pieejama arī angļu valodā - "Tell your Story" un krievu valodā "Расскажи мне", tad to var veiksmīgi spēlēt dažādos kolektīvos. Spēle saliedē un veicina cieņu vienam pret otru un pieņemšanu, kā arī ir lielisks izklaides veids!

Uzņēmumiem, kuri pasūta vairākus komplektus vienlaikus piedāvājam izdevīgus nosacījumus. Par to, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz stastustastiem@gmail.com

Vēlam veiksmi un izdošanos! :)

0

 .